Килим є важливою частиною інтер'єру, що створює затишок і тепло у будинку, а також - це ігровий простір для дітей. Він є найбільшим пилозбірником у кімнаті, де скупчуються частинки бруду і пилюки та розмножуються мікроби. Навіть при регулярному очищенні домашнім пилососом неможливо досягти потрібного результату, тому що, він здатний видаляти тільки забруднення, що знаходиться на поверхні.

Для хімчистки килимів ми використовуємо професійну сучасну техніку компанії Kärcher і сертифіковані миючі засоби Prochem та Chemspec, які без проблем позбавлять ваші килими від плям, сторонніх запахів та інших забруднень.

Хімчистка дивану
Хімчистка дивану
Хімчистка дивану

Наші досвідчені працівники швидко та якісно нададуть послуги хімчистки килимів у Львові. Хімчистка килимів компанії ecoclean дає тільки якісний результат без втрати якості матеріалу.

Хімчистка килимів є безпечна для здоров’я. Після проведення чистки виводиться до 95% пилу, бруду та алергенів, які негативно впливають на здоров'я людей.

Коли потрібно проводити хімчистку?

Хімчистку килимів потрібно замовляти регулярно, приблизно раз на рік. Це допоможе зберегти їх в чистоті та естетичному вигляді, а також запобігти накопиченню пилу, бруду, плям та інших забруднень. Ось деякі поради, коли килими частіше потребують хімчистки:

БРУД та ПЛЯМИ

Якщо на килимах накопичився бруд і плями, які неможливо видалити звичайним пилососом, то це означає, що пора замовити хімчистку.

НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

Якщо килими мають неприємний запах, то це може бути ознакою того, що в них накопичилися бактерії та грибки. Хімчистка допоможе усунути неприємний запах і знищити шкідливі мікроорганізми.

ЗДОРОВ'Я

Якщо у вас є алергія або астма, то пил, який накопичується в килимах, може викликати у вас неприємні симптоми. Хімчистка допоможе видалити пил і інші алергени з килимів.

ДОМАШНІ УЛЮБЛЕНЦІ

Домашні тварини часто линяють, і їхня шерсть може накопичуватися в килимах. Це може викликати алергію та інші проблеми зі здоров'ям у людей, які живуть у будинку з домашніми тваринами.

Якщо ви помітили хоча б одну з цих ознак, то це означає, що пора замовити хімчистку килимів. Хімчистка килимів допоможе вам зберегти їх в чистоті, а також захистити ваше здоров'я.

7 етапів професійної хімчистки

Огляд та уточнення деталей

Для найкращого результату нам потрібна інформація про походження плям, чи намагалися самостійно їх видалити, і на що звернути особливу увагу.

Суха чистка

Перед початком основної чистки, ми очищуємо меблі від крихт, бруду, волосся та інших дрібних частинок з поверхні оббивки. Це допомагає покращити ефективність наступних етапів хімчистки та запобігти пошкодженню тканини.

Обробка складних плям

Ми підібрали близько 10 найефективніших засобів, для видалення найрізноманітніших плям. Наші фахівці пройшли навчання та численні тренінги, для досягнення найкращих результатів.

Глибинна промивка

Технологія аквачистки передбачає промивання оббивки, а також найближчих до неї шарів. Вона дозволяє досягти вражаючих результатів завдяки використанню високоякісних засобів, професійного обладнання та досвіду наших майстрів.

Нейтралізація запаху

У разі потреби для видалення неприємного запаху ми використовуємо американські засоби, які є ефективними та безпечними. Вони дозволяють нейтралізувати запах за кілька годин і залишають легкий аромат цитрусів.

Ополіскування

Після використання миючих засобів потрібно обов'язково промити все ополіскувачем. Таким чином ми нейтралізуємо всю "хімію", Ваші меблі будуть ніжними та приємними на дотик.

Підсушування

Сушка екстрактором є завершальним етапом у процесі хімчистки. Ми видалимо всі залишки миючого засобу та вологу з оббивки. Це допомагає запобігти появі плям та цвілі на дивані.

Ціни на послуги

Килим з коротким ворсом

метр квадратний

90 грн

Килим з довгим ворсом

метр квадратний

100 грн

Ковролін

метр квадратний

90 грн

Прозоре ціноутворення - вартість не змінюється під час роботи клінера.
*Мінімальна вартість замовлення 1000 грн

Як довго триває чистка килимів?

Важливу роль відіграє забруднення та об'єм роботи. В середньому тривалість хімчистки складає 1-2 години.

Що необхідно для проведення хімчистки?

Все необхідне для хімчистки клінер привозить з собою. Нам потрібен лише доступ до води та розетки.

Чи можна самому привезти килим на чистку?

Ми виїзна хімчистка, тому проводимо чистку лише у вас вдома. Можемо приїхати у зручний для вас час.

Чи є гарантія на видалення всіх плям?

Ми виводимо до 95% всіх плям. Завжди робимо все можливе для усунення всіх забруднень, проте, на результат впливає багато факторів.

Чи будуть килими сухими одразу після чистки?

Після хімчистки килими залишаються вологими. У середньому потрібно зачекати 6-8 годин до повного висихання.

Скільки коштує виїзд на дім чи офіс?

У межах Львова - безкоштовно, але мінімальна вартість замовлення складає 1000грн.

Хімчистка меблів

М'які меблі у кожному будинку допомагають створити... ДЕТАЛЬНІШЕ

Чистка ковроліну

В процесі експлуатації на дивані з'являються різні забруд... ДЕТАЛЬНІШЕ

Хімчистка стільців

Кожного дня ми використовуємо стільці та крісла... ДЕТАЛЬНІШЕ

Хімчистка матраців

Регулярна хімчистка матраців професійними засобами... ДЕТАЛЬНІШЕ

💬 ЗАМОВИТИ