М'які меблі у кожному будинку допомагають створити основну зону відпочинку, додають комфорт та затишок. Але при щоденному використанні, вони забруднюються та створюється середовище для розмноження мікробів. Тому своєчасна хімчистка продовжить термін експлуатації і збереже зовнішній вигляд на довгий час.

Для хімчистки м'яких меблів ми використовуємо професійну сучасну техніку компанії Kärcher і сертифіковані миючі засоби Prochem та Chemspec, які без проблем позбавлять ваші меблі від плям, сторонніх запахів та інших забруднень.

Хімчистка дивану
Хімчистка дивану
Хімчистка дивану

Наші досвідчені працівники швидко та якісно нададуть послуги хімчистки м'яких меблів у Львові. Хімчистка м'яких меблів компанії ecoclean дає тільки якісний результат без втрати якості матеріалу.

Хімчистка м'яких меблів є безпечна для здоров’я. Після проведення чистки виводиться до 95% пилу, бруду та алергенів, які негативно впливають на здоров'я людей.

Коли потрібно проводити хімчистку?

Хімчистку меблів потрібно замовляти регулярно, приблизно раз на рік. Це допоможе зберегти їх в чистоті та естетичному вигляді, а також запобігти накопиченню пилу, бруду, плям та інших забруднень. Ось деякі поради, коли меблі частіше потребують хімчистки:

БРУД та ПЛЯМИ

Якщо на меблях накопичився бруд і плями, які неможливо видалити звичайним пилососом, то це означає, що пора замовити хімчистку.

НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

Якщо меблі мають неприємний запах, то це може бути ознакою того, що в них накопичилися бактерії та грибки. Хімчистка допоможе усунути неприємний запах і знищити шкідливі мікроорганізми.

ЗДОРОВ'Я

Якщо у вас є алергія або астма, то пил, який накопичується в меблях, може викликати у вас неприємні симптоми. Хімчистка допоможе видалити пил і інші алергени з меблів.

ДОМАШНІ УЛЮБЛЕНЦІ

Домашні тварини часто линяють, і їхня шерсть може накопичуватися в меблях. Це може викликати алергію та інші проблеми зі здоров'ям у людей, які живуть у будинку з домашніми тваринами.

Якщо ви помітили хоча б одну з цих ознак, то це означає, що пора замовити хімчистку меблів. Хімчистка меблів допоможе вам зберегти їх в чистоті, а також захистити ваше здоров'я.

7 етапів професійної хімчистки

Огляд та уточнення деталей

Для найкращого результату нам потрібна інформація про походження плям, чи намагалися самостійно їх видалити, і на що звернути особливу увагу.

Суха чистка

Перед початком основної чистки, ми очищуємо меблі від крихт, бруду, волосся та інших дрібних частинок з поверхні оббивки. Це допомагає покращити ефективність наступних етапів хімчистки та запобігти пошкодженню тканини.

Обробка складних плям

Ми підібрали близько 10 найефективніших засобів, для видалення найрізноманітніших плям. Наші фахівці пройшли навчання та численні тренінги, для досягнення найкращих результатів.

Глибинна промивка

Технологія аквачистки передбачає промивання оббивки, а також найближчих до неї шарів. Вона дозволяє досягти вражаючих результатів завдяки використанню високоякісних засобів, професійного обладнання та досвіду наших майстрів.

Нейтралізація запаху

У разі потреби для видалення неприємного запаху ми використовуємо американські засоби, які є ефективними та безпечними. Вони дозволяють нейтралізувати запах за кілька годин і залишають легкий аромат цитрусів.

Ополіскування

Після використання миючих засобів потрібно обов'язково промити все ополіскувачем. Таким чином ми нейтралізуємо всю "хімію", Ваші меблі будуть ніжними та приємними на дотик.

Підсушування

Сушка екстрактором є завершальним етапом у процесі хімчистки. Ми видалимо всі залишки миючого засобу та вологу з оббивки. Це допомагає запобігти появі плям та цвілі на дивані.

Ціни на послуги

Диван міні

ширина до 150см

800 грн

Прямий диван

ширина до 250см

1000 грн

Прямий диван

ширина від 250см

1200 грн

Кутовий диван

ширина до 250см

1300 грн

Кутовий диван

ширина від 250см

1600 грн

П-подібний диван

3 посадкових місця + 2 кутки

1800 грн

Крісло

розкладне / нерозкладне

500 грн

Кухонний куток

3 посадкових місця

800 грн

Пуф

до 30см

200 грн

Пуф

до 60см

300 грн

Пуф

до 90см

400 грн

Стілець

без м'якої спинки

150 грн

Стілець

з м'якою спинкою

200 грн

Стілець

з м'якою спинкою та підлокітниками

250 грн

Прозоре ціноутворення - вартість не змінюється під час роботи клінера.
*Мінімальна вартість замовлення 1000 грн

Як довго триває чистка м'яких меблів?

Важливу роль відіграє забруднення та об'єм роботи. В середньому тривалість хімчистки складає 1-2 години.

Що необхідно для проведення хімчистки?

Все необхідне для хімчистки клінер привозить з собою. Нам потрібен лише доступ до води та розетки.

Чи можна самому привезти меблі на чистку?

Ми виїзна хімчистка, тому проводимо чистку лише у вас вдома. Можемо приїхати у зручний для вас час.

Чи є гарантія на видалення всіх плям?

Ми виводимо до 95% всіх плям. Завжди робимо все можливе для усунення всіх забруднень, проте, на результат впливає багато факторів.

Чи будуть меблі сухими одразу після чистки?

Після хімчистки м'які меблі та килими залишаються вологими. У середньому потрібно зачекати 6-8 годин до повного висихання.

Скільки коштує виїзд на дім чи офіс?

У межах Львова - безкоштовно, але мінімальна вартість замовлення складає 1000грн.

Хімчистка диванів

М'які меблі у кожному будинку допомагають створити... ДЕТАЛЬНІШЕ

Чистка килимів

Килими є важливою частиною інтер'єру, вони створюють... ДЕТАЛЬНІШЕ

Чистка ковроліну

Якість повітря у кімнаті залежить від чистоти ковроліну... ДЕТАЛЬНІШЕ

Хімчистка матраців

Регулярна хімчистка матраців професійними засобами... ДЕТАЛЬНІШЕ

💬 ЗАМОВИТИ